Žvakių gamybos PAMOKA jau GEGUŽĖS 14 d.!!!

Candle Tales komanda pasiruošusi Jus išmokinti visko, ką pati moka! Ir tai padarys jau visai netrukus – gegužės 14 d., antradienį.

Pamokos trukmė – apie 2 valandas. Jų metu pamokos dalyviai pasigamins po dvi žvakes – masažinę-aromaterapinę, įvairiausiais aliejais praturtintą, žvakę ir kvapnią sojų vaško žvakę. Visos medžiagos ir reikalingos priemonės yra suteikiamos, o sustingusios žvakės kelių dienų bėgyje po pamokos yra išsiunčiamos paštu šviežiai iškeptiems žvakių gamintojams.

Užsiėmimas vyks jaukioje ir erdvioje Čiop Čiop kulinarijos studijoje, kurioje prie plytelių stos maksimaliai 11 žmonių. Taigi galėsim skirti pakankamai laiko kiekvienam dalyviui, asmeniškai parodyti ir paaiškinti žvakių gamybos subtilumus.

Į pamoką būtina atsinešti:

  • gerą nuotaiką;
  • iš anksto turimus žvakių gamybos klausimus;
  • po šaukštelį fantazijos ir kruopštumo.

Taigi renkamės gegužės 14 d. 18.30 val. Čiop Čiop kulinarijos lofte. Pamokos kaina – 79 Lt asmeniui (bendra pamokos metu pagaminamų žvakių vertė siekia 50 Lt).

P.S. Sulaukiame nemažai užklausų dėl pamokos, todėl vietas REZERVUOJAME iš anksto sumokėjus visus ar dalį pinigėlių. Jei Jus sudomino šis kūrybingas ir smagus renginys, ar turite daugiau klausimų, brūkštelkite laiškelį el. paštu vesta@candletales.lt arba skambinkite +370(653)47116!  

P.P.S. Žemiau pristatome keletą akimirkų iš žvakių gamybos pamokos. :) Daugiau nuotraukų laukite Facebook’e.

Light and delight.

Vesta

Žvakių gamybos pamoka 1

Žvakių gamybos pamoka 2

Žvakių gamybos pamoka 3

Žvakių gamybos pamoka 4

Žvakių gamybos pamoka 5

Žvakių gamybos pamoka 6

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *