Žvakių gamybos pamokos

Candle Tales mokina žvakių gamybos meno ne tik tinklaraščio įrašuose ir video pamokomis, bet ir gyvai. Vedame iki 2 val. trunkančias pamokas visiems, kurie nori susipažinti su žvakių gamybos pradmenimis, daugiau sužinoti apie gamyboje naudojamas medžiagas ir, žinoma, savo rankomis susikurti šiuos šviesulius savo namams ar dovanai.

Žvakių gamybos pamokos

Žvakių gamybos pamokos

Pamokos metu kiekvienas dalyvis pats pasigamina ekologišką žvakę nuo A iki Z – nuo knato paruošimo naudojimui iki knato laikiklio uždėjimo. Pamokose mokiname pasigaminti skirtingų technikų žvakes: kvepiančias spalvotas, su piešinėliais, masažines-aromaterapines. Visos priemonės ir gamybos medžiagos yra suteikiamos, Jums tereikia atsinešti gerą nuotaiką ir nusiteikimą išmėginti dar nemėgintą įdomią veiklą!

Kadangi žvakėms reikia mažiausiai 24 val. tinkamai sustingti, pagamintas renginio dalyvių žvakes išsiunčiame paštu po poros dienų, kai jos jau tinkamos transportavimui.

Artėjančių pamokų datą ir laiką pranešime savo tinklaraštyje ir Candle Tales Facebook puslapyje, taigi sekite mus ir dalyvaukite smagiame ir turiningame renginyje!