Žvakių gamyba namuose

Candle Tales misija neapsiriboja informacijos skleidimu apie žvakių keliamus pavojus ir ekologiškų alternatyvų pasiūla. Mūsų dar vienas tikslas – supažindinti rankdarbių mėgėjus su dar vienu galimu hobiu, meno išraiška – žvakių gamyba namuose.

Žvakių gamyba namuose

Žvakių gamyba namuose

Tai yra kūrybingas ir nesudėtingas procesas, džiuginantis puikiu rezultatu – savo gamybos žvake. Rankdarbių gerbėjai gaminasi žvakes vedami viena (ar visomis) iš šių priežasčių:

  • Sojų vaško žvakę gaminti namuose yra pigiau nei pirkti parduotuvėje.
  • Gaminant žvakes fantazijai ribų nėra – nepaprastai malonu nuo A iki Z pasigaminti absoliučiai unikalią žvakę, kuri gali tapti puikia padėkos ar Šv. Kalėdų dovana.
  • Gera deginti žvakę, kai žinai, kad joje nėra primaišyta jokių sveikatai pavojingų medžiagų, nes pats ją gaminai.

Candle Tales svetainės “Priemonės žvakių gamybai” skiltyje rasite platų asortimentą žvakių gamybai skirtų priemonių, kurias naudojame ir mes patys – tad galite būti tikri, jog Jums sėkmingai pavyks pasigaminti ekologišką žvakę.

Mes padėsime Jums kurti tuos mažus meno kūrinius savo patarimais, skirtingų technikų aprašymais ir video pamokomis. Visa tai Jūs rasite skiltyje “Tinklaraštis”. Aktualiausius žvakių gamybos klausimus taip pat aptiksite dažniausiai užduodamų klausimų („D.U.K.“) skiltyje. O jeigu vis dėlto nerasite atsakymo į savo klausimą nė vienoje iš šių skilčių, rašykite mums tinklaraščio komentaruose, el. paštu arba siųskite užklausos formą ir mes būtinai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, pagelbėsime išspręsti iškilusią problemą.

Labai rekomenduojame išmėginti šį naują, smagų ir praktišką užsiėmimą, kuriuo Vakarų šalyse jau gan seniai mėgaujasi tūkstančiai darbščių rankų ir meniškų sielų!